Hasta el fin con Anahi Croacia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hasta el fin con Anahi Croacia

HEFCA CROACIA
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesLoginRegistracija

 

 Pohvale, prijedlozi i kritike

Go down 
+11
× Karla ×
KSENAHI
Simona_Any
AnyGiovanna
Tixy
Ucker
Anahi_xD
Ani..Honey Bunny!
Jele
~*Vondy_Pollita_Dajana*~
Anna_Anahi
15 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
Anna_Anahi
Admin
Anna_Anahi


Broj postova : 88
Join date : 16.05.2009

Pohvale, prijedlozi i kritike Empty
PostajNaslov: Pohvale, prijedlozi i kritike   Pohvale, prijedlozi i kritike Emptysub svi 16, 2009 2:50 pm

Ako imate ikakav prijedlog, pohvalu ili kritiku vezanu za forum, molimo vas da ovdje napisete!
[Vrh] Go down
~*Vondy_Pollita_Dajana*~

~*Vondy_Pollita_Dajana*~


Broj postova : 74
Join date : 16.05.2009
Age : 29
Lokacija : more =))

Pohvale, prijedlozi i kritike Empty
PostajNaslov: Re: Pohvale, prijedlozi i kritike   Pohvale, prijedlozi i kritike Emptysub svi 16, 2009 3:01 pm

4um je super, pre lip je
iako je tek nov, izgled je savršen
super su boje, slika, srca Very Happy
SVE je odlično!!!
sve pohvale!
[Vrh] Go down
http://rbdthebest.nice-forums.com/index.htm
Jele

Jele


Broj postova : 36
Join date : 16.05.2009
Age : 31
Lokacija : Trogir

Pohvale, prijedlozi i kritike Empty
PostajNaslov: Re: Pohvale, prijedlozi i kritike   Pohvale, prijedlozi i kritike Emptysub svi 16, 2009 3:12 pm

sve je super! bit će ovo najbolji forum o anahi! ova srca su mi slatka, baš kao i anahi!
[Vrh] Go down
Ani..Honey Bunny!

Ani..Honey Bunny!


Broj postova : 36
Join date : 04.06.2009
Age : 29

Pohvale, prijedlozi i kritike Empty
PostajNaslov: Re: Pohvale, prijedlozi i kritike   Pohvale, prijedlozi i kritike Emptyčet lip 04, 2009 3:32 am

i meni je extra.
samo jedno pitanje.. kad je naprawljen?? hehe..
i jel owo offi HEFCA.CROACIA ? iLi tek treba postat..!!??
[Vrh] Go down
Anna_Anahi
Admin
Anna_Anahi


Broj postova : 88
Join date : 16.05.2009

Pohvale, prijedlozi i kritike Empty
PostajNaslov: Re: Pohvale, prijedlozi i kritike   Pohvale, prijedlozi i kritike Emptyčet lip 04, 2009 7:12 am

forum je napravljen nedavno, mozda prije mjesec dana..neznam tocno.
a nije jos official , jer ova cura (ivana) je poslala mail ovom predsjedniku hefce pa moram odgovorit da vidimo sto sve treba napravit da forum i club postanu official. a onda ce ic i promocije i nadam se novi clanovi i vise tema ce bit i sve ce se sredit. eto, bar nam preko ljeta nece biti dosadno..=)i hvala svima sto ste se registrirale! =)

besito
[Vrh] Go down
Ani..Honey Bunny!

Ani..Honey Bunny!


Broj postova : 36
Join date : 04.06.2009
Age : 29

Pohvale, prijedlozi i kritike Empty
PostajNaslov: Re: Pohvale, prijedlozi i kritike   Pohvale, prijedlozi i kritike Emptyčet lip 04, 2009 9:32 am

Anna_Anahi je napisao/la:
forum je napravljen nedavno, mozda prije mjesec dana..neznam tocno.
a nije jos official , jer ova cura (ivana) je poslala mail ovom predsjedniku hefce pa moram odgovorit da vidimo sto sve treba napravit da forum i club postanu official. a onda ce ic i promocije i nadam se novi clanovi i vise tema ce bit i sve ce se sredit. eto, bar nam preko ljeta nece biti dosadno..=)i hvala svima sto ste se registrirale! =)

besito
Aham.. pitam jer widim da je otworeno dosta tema..ali nema ništa u njima..!! hehe..
zato sam ja u Muzika .. započela temu Reggeaton...dobro, to je sad owdje nebitno...!
a forum je super.. samo još trebamo napredowat...hehe... ! **
[Vrh] Go down
Ani..Honey Bunny!

Ani..Honey Bunny!


Broj postova : 36
Join date : 04.06.2009
Age : 29

Pohvale, prijedlozi i kritike Empty
PostajNaslov: Re: Pohvale, prijedlozi i kritike   Pohvale, prijedlozi i kritike Emptysub lip 06, 2009 11:16 am

Imam pitanje .. Smile
dali bi mogle naprawiti temu gdje će se nowi članowi moči predstawiti... i gdje ćemo im moći poželjeti dobrodošlicu na Hefcu.Croacia. ?? Smile
[Vrh] Go down
Jele

Jele


Broj postova : 36
Join date : 16.05.2009
Age : 31
Lokacija : Trogir

Pohvale, prijedlozi i kritike Empty
PostajNaslov: Re: Pohvale, prijedlozi i kritike   Pohvale, prijedlozi i kritike Emptyčet lip 25, 2009 10:00 am

imam jedan prijedlog. da otvorimo dvije podteme u temi glazba i da teme budu o anahinoj solo karijeri! znači da u jednoj temi pišemo novosti u vezane uz njezinu solo karijeru, a da u drugoj temi pišemo komentare, da bude preglednije...što kažete?
[Vrh] Go down
Anahi_xD
Admin
Anahi_xD


Broj postova : 100
Join date : 16.05.2009

Pohvale, prijedlozi i kritike Empty
PostajNaslov: Re: Pohvale, prijedlozi i kritike   Pohvale, prijedlozi i kritike Emptypet lip 26, 2009 6:41 am

MISLIN NOVOSTI VEZANE ZA ANAHI KARIJERU će bit objavljivane u temi NOVOSTI...no kad se skupi više tih novosti,onda da bude preglednije sve može ić u tu temu Anahina solo karijera koja će bit otvorena u podrforumu Glazba...otvorit ću i temu za Komentare svakako...
ugl...usvaja se prijedlog jele xD
[Vrh] Go down
Ucker

Ucker


Broj postova : 8
Join date : 07.07.2009
Age : 33
Lokacija : TV obzor

Pohvale, prijedlozi i kritike Empty
PostajNaslov: Re: Pohvale, prijedlozi i kritike   Pohvale, prijedlozi i kritike Emptyuto srp 07, 2009 5:06 am

Meni se ne sviđaju siva slova na bordo pozadini...teško se čita! Sad
[Vrh] Go down
http://www.rebelde.pondi.hr
Anna_Anahi
Admin
Anna_Anahi


Broj postova : 88
Join date : 16.05.2009

Pohvale, prijedlozi i kritike Empty
PostajNaslov: Re: Pohvale, prijedlozi i kritike   Pohvale, prijedlozi i kritike Emptyuto srp 07, 2009 5:33 am

da znam, al treba sve promjenit, cijeli dizajn i glavnu sliku...al ja neznam radit dizajnove, tak da neznam kako cemo to.
[Vrh] Go down
Tixy

Tixy


Broj postova : 45
Join date : 06.07.2009
Age : 27
Lokacija : Zg

Pohvale, prijedlozi i kritike Empty
PostajNaslov: Re: Pohvale, prijedlozi i kritike   Pohvale, prijedlozi i kritike Emptyuto srp 07, 2009 5:34 am

Forum vam je super...drago mi je da mi imamo taj forum ...HEFCA Croacia the best yea
nadam se da cemo što prije postati offcialni.....žao mi je što do sada još nismo Sad
i još mi je žao što ima malo članova...mislim da bi nas moglo biti i više....
inace super forum!!!
[Vrh] Go down
AnyGiovanna

AnyGiovanna


Broj postova : 74
Join date : 22.05.2009

Pohvale, prijedlozi i kritike Empty
PostajNaslov: Re: Pohvale, prijedlozi i kritike   Pohvale, prijedlozi i kritike Emptyuto srp 07, 2009 7:59 pm

što se tiče dizajna ja sam na temi uređivanje foruma stavila par slika za forum, al ako ima ko kakav prijedlog nek reče, stavite slike koje bi volili da budu na naslovnici, u hq, i ja ću napraviti nove, ili da izaberemo između onih, pa lako promijenimo.... i naravni prijedlozi za boje Smile
[Vrh] Go down
Simona_Any

Simona_Any


Broj postova : 47
Join date : 16.05.2009
Age : 28

Pohvale, prijedlozi i kritike Empty
PostajNaslov: Re: Pohvale, prijedlozi i kritike   Pohvale, prijedlozi i kritike Emptyčet srp 09, 2009 5:12 am

Ja imam jedan prijedlog....sad sam baš gledala slike od Any..i vidim da sa stranice mogu micat lijjevo desno a to baš i nije lijepo...pa ako hoćete možete nekog stavit za Moderatora...ali samo za tu temu Anahi slike...!!
[Vrh] Go down
Tixy

Tixy


Broj postova : 45
Join date : 06.07.2009
Age : 27
Lokacija : Zg

Pohvale, prijedlozi i kritike Empty
PostajNaslov: Re: Pohvale, prijedlozi i kritike   Pohvale, prijedlozi i kritike Emptyčet srp 09, 2009 5:42 am

e ja imam jedno pitanje u obliku prijedloga.....zašto nemamo onako slikice od Anahi kada je novi post kada je stari i to......ako to netko zna staviti...
Wink
[Vrh] Go down
AnyGiovanna

AnyGiovanna


Broj postova : 74
Join date : 22.05.2009

Pohvale, prijedlozi i kritike Empty
PostajNaslov: Re: Pohvale, prijedlozi i kritike   Pohvale, prijedlozi i kritike Emptyčet srp 09, 2009 11:24 am

a ko je promijenio ovaj izgled foruma??? meni se osobno ne sviđa, nema nijedne anahine slike
[Vrh] Go down
Tixy

Tixy


Broj postova : 45
Join date : 06.07.2009
Age : 27
Lokacija : Zg

Pohvale, prijedlozi i kritike Empty
PostajNaslov: Re: Pohvale, prijedlozi i kritike   Pohvale, prijedlozi i kritike Emptyčet srp 09, 2009 11:28 am

haaaa?
ja sam mislila da sam došla na krivi forum????
meni je lijepši bio stari...makar malo pre damna mi je bila podloga...ali je bio lijepši nego ovaj...
Shocked
[Vrh] Go down
Simona_Any

Simona_Any


Broj postova : 47
Join date : 16.05.2009
Age : 28

Pohvale, prijedlozi i kritike Empty
PostajNaslov: Re: Pohvale, prijedlozi i kritike   Pohvale, prijedlozi i kritike Emptyčet srp 09, 2009 1:48 pm

Ni meni se ne sviđa ovakav izgled....stvarno nema ni jedne Anahine slikeee.puno bolji mi je bio starriIII!!!
[Vrh] Go down
KSENAHI




Broj postova : 8
Join date : 09.07.2009

Pohvale, prijedlozi i kritike Empty
PostajNaslov: Re: Pohvale, prijedlozi i kritike   Pohvale, prijedlozi i kritike Emptyčet srp 09, 2009 4:15 pm

aj cure...ne brinite..nešto sam probala....sutra ili prekosutra ču promijenit neke stvari na forumu =)

ajde kažite mi....koja če bit predsjednica??
[Vrh] Go down
Tixy

Tixy


Broj postova : 45
Join date : 06.07.2009
Age : 27
Lokacija : Zg

Pohvale, prijedlozi i kritike Empty
PostajNaslov: Re: Pohvale, prijedlozi i kritike   Pohvale, prijedlozi i kritike Emptypet srp 10, 2009 4:37 am

e ovo je već bolje.....
nz ko je predsjednica ja nisam u to upučena ali sam vidla da se na onom forumu nešto raspravljalo oko toga
neznam tko je sada onda........... bounce
[Vrh] Go down
Anna_Anahi
Admin
Anna_Anahi


Broj postova : 88
Join date : 16.05.2009

Pohvale, prijedlozi i kritike Empty
PostajNaslov: Re: Pohvale, prijedlozi i kritike   Pohvale, prijedlozi i kritike Emptypet srp 10, 2009 8:19 am

a ovaj izgled mi je bolji od onog prvog.
a ne kuzim, kako nema anahinih slika??
meni je ovo dobro...Wink
a sto se tice predsjednice, ja misliiiim da je anygiovanna rekla da ce bit. nisa sto posto sigurna da nebi bilo da ja tu sirim krive informacije, al mislim da je ona rekla.
[Vrh] Go down
Simona_Any

Simona_Any


Broj postova : 47
Join date : 16.05.2009
Age : 28

Pohvale, prijedlozi i kritike Empty
PostajNaslov: Re: Pohvale, prijedlozi i kritike   Pohvale, prijedlozi i kritike Emptypet srp 10, 2009 1:04 pm

meni je sad super forum..baš je lijepi...sviđa mi se logo i boja
[Vrh] Go down
Jele

Jele


Broj postova : 36
Join date : 16.05.2009
Age : 31
Lokacija : Trogir

Pohvale, prijedlozi i kritike Empty
PostajNaslov: Re: Pohvale, prijedlozi i kritike   Pohvale, prijedlozi i kritike Emptysub srp 11, 2009 1:55 am

novi izgled foruma mi je super! Wink
[Vrh] Go down
~*Vondy_Pollita_Dajana*~

~*Vondy_Pollita_Dajana*~


Broj postova : 74
Join date : 16.05.2009
Age : 29
Lokacija : more =))

Pohvale, prijedlozi i kritike Empty
PostajNaslov: Re: Pohvale, prijedlozi i kritike   Pohvale, prijedlozi i kritike Emptysub srp 11, 2009 2:45 am

nzn špta se vama ne sviđa, meni je super i baš su slatke boje i sve!!
[Vrh] Go down
http://rbdthebest.nice-forums.com/index.htm
Tixy

Tixy


Broj postova : 45
Join date : 06.07.2009
Age : 27
Lokacija : Zg

Pohvale, prijedlozi i kritike Empty
PostajNaslov: Re: Pohvale, prijedlozi i kritike   Pohvale, prijedlozi i kritike Emptysub srp 11, 2009 3:15 am

*Dulce*Dajana* je napisao/la:
nzn špta se vama ne sviđa, meni je super i baš su slatke boje i sve!!

ne ovo je super sada.....nz dali si vidla ali nije nam se svidjelo kada je bilo ovako samo neke cini mi se plave boje i bez ove gore slike ...pa nam se to nije svidjelo..pa se sada promjenilo...a inace sada je super.... Wink
[Vrh] Go down
Sponsored content





Pohvale, prijedlozi i kritike Empty
PostajNaslov: Re: Pohvale, prijedlozi i kritike   Pohvale, prijedlozi i kritike Empty

[Vrh] Go down
 
Pohvale, prijedlozi i kritike
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Hasta el fin con Anahi Croacia :: O forumu-
Forum(o)Bir: