Hasta el fin con Anahi Croacia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hasta el fin con Anahi Croacia

HEFCA CROACIA
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesLoginRegistracija

 

 V A Ž N O !!!!!!!!! H E F C A O F F I C I A L

Go down 
+11
Pollita
Anahi_xD
Mia-Tanja
KSENAHI
× Karla ×
Ani..Honey Bunny!
Simona_Any
Tixy
~*Vondy_Pollita_Dajana*~
Anna_Anahi
AnyGiovanna
15 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
AnyGiovanna

AnyGiovanna


Broj postova : 74
Join date : 22.05.2009

V A Ž N O !!!!!!!!! H E F C A    O F F I C I A L Empty
PostajNaslov: V A Ž N O !!!!!!!!! H E F C A O F F I C I A L   V A Ž N O !!!!!!!!! H E F C A    O F F I C I A L Emptysri srp 08, 2009 4:13 pm

OVAKO OVO JE OBAVIJEST ZA SVE FORUMAŠE HEFCA CROACIE....
UVIJET DA BI KLUB POSTAO OFFICIAL JE DA SAKUPIMO NAJMANJE 30 ČLANOVA TE NJIHOVE PODATKE POŠALJEMO NA MAIL KOJI SU NAM PROSLIJEDILI KOLEGE IZ HEFCA SERBIA...
ZATO M O L I M SVE ZAINTERESIRANE DA SVOJE IME, PREZIME, DATUM, GODINU, MJESTO I DRŽAVU ROĐENJA TE MAIL ADRESU POŠALJU NA MAIL ADRESU

hefca.croacia@gmail.com

KADA TO UČINITE DOBIT ĆETE MAIL O POTVRDI VAŠEG ČLANSTVA, A IDEJA IMA JAKO PUNO PA MOŽDA ČAK I NAPRAVIMO ISKAZNICE FAN CLUBA PA VAM IH POŠALJEMO NA KUĆNU ADRESU, AL TO SVE KAD POSTANEMO OFFICIAL... ZA SADA JE POTEBNO SKUPITI ŠTO VIŠE LJUDI, TAKO DA ZOVITE I PRIJATELJE....



UNIVERSO CONSPIRA POR CROACIA
[Vrh] Go down
Anna_Anahi
Admin
Anna_Anahi


Broj postova : 88
Join date : 16.05.2009

V A Ž N O !!!!!!!!! H E F C A    O F F I C I A L Empty
PostajNaslov: Re: V A Ž N O !!!!!!!!! H E F C A O F F I C I A L   V A Ž N O !!!!!!!!! H E F C A    O F F I C I A L Emptysri srp 08, 2009 4:52 pm

Poslala sam mail Wink
AJMOOOO SVIII!!!!
ALELUJA, POMICEMO SE S MJESTA!!!
JEEJEJEJJEE
[Vrh] Go down
~*Vondy_Pollita_Dajana*~

~*Vondy_Pollita_Dajana*~


Broj postova : 74
Join date : 16.05.2009
Age : 29
Lokacija : more =))

V A Ž N O !!!!!!!!! H E F C A    O F F I C I A L Empty
PostajNaslov: Re: V A Ž N O !!!!!!!!! H E F C A O F F I C I A L   V A Ž N O !!!!!!!!! H E F C A    O F F I C I A L Emptyčet srp 09, 2009 12:56 am

i ja sam Wink))
Get Crazy people!!!!!!
[Vrh] Go down
http://rbdthebest.nice-forums.com/index.htm
Tixy

Tixy


Broj postova : 45
Join date : 06.07.2009
Age : 27
Lokacija : Zg

V A Ž N O !!!!!!!!! H E F C A    O F F I C I A L Empty
PostajNaslov: Re: V A Ž N O !!!!!!!!! H E F C A O F F I C I A L   V A Ž N O !!!!!!!!! H E F C A    O F F I C I A L Emptyčet srp 09, 2009 3:38 am

poslala.......
sada smo jaci nego nikada do sada...Anny nam je jucer dala onom poruko razlog za sve dalje.....idemo ljudi......
[Vrh] Go down
Simona_Any

Simona_Any


Broj postova : 47
Join date : 16.05.2009
Age : 28

V A Ž N O !!!!!!!!! H E F C A    O F F I C I A L Empty
PostajNaslov: Re: V A Ž N O !!!!!!!!! H E F C A O F F I C I A L   V A Ž N O !!!!!!!!! H E F C A    O F F I C I A L Emptyčet srp 09, 2009 4:59 am

Evo jesam poslala...!!!
[Vrh] Go down
Ani..Honey Bunny!

Ani..Honey Bunny!


Broj postova : 36
Join date : 04.06.2009
Age : 29

V A Ž N O !!!!!!!!! H E F C A    O F F I C I A L Empty
PostajNaslov: Re: V A Ž N O !!!!!!!!! H E F C A O F F I C I A L   V A Ž N O !!!!!!!!! H E F C A    O F F I C I A L Emptypon srp 13, 2009 5:02 am

idem slat.. sretno nam..kakakjkjaa
[Vrh] Go down
AnyGiovanna

AnyGiovanna


Broj postova : 74
Join date : 22.05.2009

V A Ž N O !!!!!!!!! H E F C A    O F F I C I A L Empty
PostajNaslov: Re: V A Ž N O !!!!!!!!! H E F C A O F F I C I A L   V A Ž N O !!!!!!!!! H E F C A    O F F I C I A L Emptyuto srp 14, 2009 4:28 am

ajmo cure za sad imamo tek 10ak prijava, što nije ni blizu dovoljno... zato ko nije poslao mail je u prvom postu Smile
[Vrh] Go down
× Karla ×

× Karla ×


Broj postova : 43
Join date : 04.06.2009
Age : 29
Lokacija : U osmom nebu........sa ♥ RBD ♥

V A Ž N O !!!!!!!!! H E F C A    O F F I C I A L Empty
PostajNaslov: Re: V A Ž N O !!!!!!!!! H E F C A O F F I C I A L   V A Ž N O !!!!!!!!! H E F C A    O F F I C I A L Emptysri srp 15, 2009 2:12 pm

Joj,ja nisam vidjela temu,evo sad ću poslat!
[Vrh] Go down
AnyGiovanna

AnyGiovanna


Broj postova : 74
Join date : 22.05.2009

V A Ž N O !!!!!!!!! H E F C A    O F F I C I A L Empty
PostajNaslov: Re: V A Ž N O !!!!!!!!! H E F C A O F F I C I A L   V A Ž N O !!!!!!!!! H E F C A    O F F I C I A L Emptyčet srp 16, 2009 2:59 am

hvala svima, samo nastavite slat, već bi bilo vrijeme da se malo pokrene ovo,ja sam dobila poruku od urednika web stranice on mi je dao pravi mail predsjednice hefce, i sada samo treba pričekati odgovor njen... Nadam se da će to brzo biti...
[Vrh] Go down
KSENAHI




Broj postova : 8
Join date : 09.07.2009

V A Ž N O !!!!!!!!! H E F C A    O F F I C I A L Empty
PostajNaslov: Re: V A Ž N O !!!!!!!!! H E F C A O F F I C I A L   V A Ž N O !!!!!!!!! H E F C A    O F F I C I A L Emptypet srp 17, 2009 4:41 pm

predsjednice hefce???
[Vrh] Go down
AnyGiovanna

AnyGiovanna


Broj postova : 74
Join date : 22.05.2009

V A Ž N O !!!!!!!!! H E F C A    O F F I C I A L Empty
PostajNaslov: Re: V A Ž N O !!!!!!!!! H E F C A O F F I C I A L   V A Ž N O !!!!!!!!! H E F C A    O F F I C I A L Emptysub srp 18, 2009 8:00 am

Rekla mi je cura iz hefce Srbija da je predsjednica i dala mi mail njen i ovaj dečko što uređuje hefca internacional web stranicu mi je dao isti mail ko da je to predsjednica a onaj mail bj što si mi ti dala da je to podpredsjednik... jer ja sam njemu par mailova slala pa mi ne odgovara ni na jedan...
[Vrh] Go down
KSENAHI




Broj postova : 8
Join date : 09.07.2009

V A Ž N O !!!!!!!!! H E F C A    O F F I C I A L Empty
PostajNaslov: Re: V A Ž N O !!!!!!!!! H E F C A O F F I C I A L   V A Ž N O !!!!!!!!! H E F C A    O F F I C I A L Emptysub srp 18, 2009 8:54 am

neznam otkud sad ovo...ja sve sto sam napravila...i da smo postali oficijalni...sve je islo preko bryana...al nema veze...ajde mi napisi na privat...mail od ove predsjednice
[Vrh] Go down
Mia-Tanja

Mia-Tanja


Broj postova : 39
Join date : 20.07.2009
Age : 29
Lokacija : Slatina

V A Ž N O !!!!!!!!! H E F C A    O F F I C I A L Empty
PostajNaslov: Re: V A Ž N O !!!!!!!!! H E F C A O F F I C I A L   V A Ž N O !!!!!!!!! H E F C A    O F F I C I A L Emptyuto srp 21, 2009 11:23 am

I ja sam poslala,nadam se da ćemo uskoro postati oficjalni,a reći ću i svojim frendicama ako hoće da se učlane,što bi svakako pomoglo...
[Vrh] Go down
AnyGiovanna

AnyGiovanna


Broj postova : 74
Join date : 22.05.2009

V A Ž N O !!!!!!!!! H E F C A    O F F I C I A L Empty
PostajNaslov: Re: V A Ž N O !!!!!!!!! H E F C A O F F I C I A L   V A Ž N O !!!!!!!!! H E F C A    O F F I C I A L Emptypet srp 24, 2009 12:41 pm

[Vrh] Go down
~*Vondy_Pollita_Dajana*~

~*Vondy_Pollita_Dajana*~


Broj postova : 74
Join date : 16.05.2009
Age : 29
Lokacija : more =))

V A Ž N O !!!!!!!!! H E F C A    O F F I C I A L Empty
PostajNaslov: Re: V A Ž N O !!!!!!!!! H E F C A O F F I C I A L   V A Ž N O !!!!!!!!! H E F C A    O F F I C I A L Emptysub srp 25, 2009 2:25 am

dodala sam Wink)
[Vrh] Go down
http://rbdthebest.nice-forums.com/index.htm
AnyGiovanna

AnyGiovanna


Broj postova : 74
Join date : 22.05.2009

V A Ž N O !!!!!!!!! H E F C A    O F F I C I A L Empty
PostajNaslov: Re: V A Ž N O !!!!!!!!! H E F C A O F F I C I A L   V A Ž N O !!!!!!!!! H E F C A    O F F I C I A L Emptysri srp 29, 2009 4:18 pm

nakon duuuuugo vremena i toliko poslanih poruka na mail adrese i facebooku, napokon smo dobili odgovor od Bryana Sancheza podpredsjednika hefca Interbacionala ovo je njegova poruka na moju što moramo uraditi da bi postali službeni fan club.

pues mira.. dejame ver.. te prometo ayudarte.. para comensar.. tien es
que tener mas de 20 personas en el club, hacer reuniones , convivios
con los mismos fans.. yo te estare comunicando cualquier cosa ok
?

te cuidas..
besos desde peru
[Vrh] Go down
AnyGiovanna

AnyGiovanna


Broj postova : 74
Join date : 22.05.2009

V A Ž N O !!!!!!!!! H E F C A    O F F I C I A L Empty
PostajNaslov: Re: V A Ž N O !!!!!!!!! H E F C A O F F I C I A L   V A Ž N O !!!!!!!!! H E F C A    O F F I C I A L Emptysri srp 29, 2009 4:24 pm

nadam se da svi razumijete što treba, za sad imamo 19 članova a ovo za te sastanke i druženja neznam kako to organizirati kad nas ima iz cijele hrvatske....

Ako ima netko neku ideju nek slobodno reče, ja sam mislila da napravimo neke iskaznice koje bi dobili svi članovi kluba, njih bi naravno slali na kućne adrese, neznam al trebalo bi sve ovo malo pokrenut, a i forum je mrtav zadnjih dana, znam ljeto je, svi uživaju, al nadam se da ćemo se brzo organizirat oko svega...

i šaljite ideje....
[Vrh] Go down
Tixy

Tixy


Broj postova : 45
Join date : 06.07.2009
Age : 27
Lokacija : Zg

V A Ž N O !!!!!!!!! H E F C A    O F F I C I A L Empty
PostajNaslov: Re: V A Ž N O !!!!!!!!! H E F C A O F F I C I A L   V A Ž N O !!!!!!!!! H E F C A    O F F I C I A L Emptyned kol 02, 2009 2:24 am

hmm ovo sto se tice iskaznica je meni fora ideja
a ovo oko susreta je malo komplicirano jer je nas malo i svi smo iz drugih gradova pa bi bio glupo da u jednom gradu bile 3 osobe ......... tako da neznam i još nam treba clanova aaaaaaa
[Vrh] Go down
Anahi_xD
Admin
Anahi_xD


Broj postova : 100
Join date : 16.05.2009

V A Ž N O !!!!!!!!! H E F C A    O F F I C I A L Empty
PostajNaslov: Re: V A Ž N O !!!!!!!!! H E F C A O F F I C I A L   V A Ž N O !!!!!!!!! H E F C A    O F F I C I A L Emptyned kol 02, 2009 4:12 am

e sad se održava susret članova emd fan kluba i pošto ćemo lipit bannere dulce i uckera,ja san mislila možda da zalipimo i par bannera na any I TIME PROMOVIRAMO HEFCA CROACIA...ja taman nešto radin
ako ko ima neku dobru ideju za banner,nek napraviii xD
[Vrh] Go down
KSENAHI




Broj postova : 8
Join date : 09.07.2009

V A Ž N O !!!!!!!!! H E F C A    O F F I C I A L Empty
PostajNaslov: Re: V A Ž N O !!!!!!!!! H E F C A O F F I C I A L   V A Ž N O !!!!!!!!! H E F C A    O F F I C I A L Emptypon kol 03, 2009 9:20 am

to nije istina..mi nismo imali conviencije i nista.....i smo oficijalni...tako da....=)
[Vrh] Go down
AnyGiovanna

AnyGiovanna


Broj postova : 74
Join date : 22.05.2009

V A Ž N O !!!!!!!!! H E F C A    O F F I C I A L Empty
PostajNaslov: Re: V A Ž N O !!!!!!!!! H E F C A O F F I C I A L   V A Ž N O !!!!!!!!! H E F C A    O F F I C I A L Emptypon kol 03, 2009 12:26 pm

e pa ja neznam onda ko je ovdje lud ili se pravi lud jer nitko nam ne želi pomoći, toliko sam mailova slala na milijun adresa, poruka na facebooku, na mailove mi nisu odgovarali a ovo je taj brian sanchez odgovorio kad sam mu poslala poruku na facebook... ja neznam što bi više ni kome bi pisla...
[Vrh] Go down
Pollita

Pollita


Broj postova : 18
Join date : 08.07.2009
Lokacija : Beograd, Srbija

V A Ž N O !!!!!!!!! H E F C A    O F F I C I A L Empty
PostajNaslov: Re: V A Ž N O !!!!!!!!! H E F C A O F F I C I A L   V A Ž N O !!!!!!!!! H E F C A    O F F I C I A L Emptyned kol 09, 2009 1:51 pm

Izgleda da sam vam dosta pomogla...Nadam se da ce te postati officialni uskoro!!!
[Vrh] Go down
Ani..Honey Bunny!

Ani..Honey Bunny!


Broj postova : 36
Join date : 04.06.2009
Age : 29

V A Ž N O !!!!!!!!! H E F C A    O F F I C I A L Empty
PostajNaslov: Re: V A Ž N O !!!!!!!!! H E F C A O F F I C I A L   V A Ž N O !!!!!!!!! H E F C A    O F F I C I A L Emptypet kol 14, 2009 6:19 am

nadam se da hocemo..
[Vrh] Go down
anahi_un angel

anahi_un angel


Broj postova : 36
Join date : 03.07.2009
Age : 27

V A Ž N O !!!!!!!!! H E F C A    O F F I C I A L Empty
PostajNaslov: Re: V A Ž N O !!!!!!!!! H E F C A O F F I C I A L   V A Ž N O !!!!!!!!! H E F C A    O F F I C I A L Emptysub kol 15, 2009 1:16 pm

evo ja sam poslala
[Vrh] Go down
Anna_Anahi
Admin
Anna_Anahi


Broj postova : 88
Join date : 16.05.2009

V A Ž N O !!!!!!!!! H E F C A    O F F I C I A L Empty
PostajNaslov: Re: V A Ž N O !!!!!!!!! H E F C A O F F I C I A L   V A Ž N O !!!!!!!!! H E F C A    O F F I C I A L Emptyned kol 16, 2009 5:54 am

Ja vise nista ne kuzim. Kolko sad clanova trebamo imat da budemo official??
I uostalom, sta je tim ljudima. To treba sve preeeklinjat i biti dosadan s tim mailovima da bi gospoda pomogla. Mislim stvarno.
[Vrh] Go down
Sponsored content





V A Ž N O !!!!!!!!! H E F C A    O F F I C I A L Empty
PostajNaslov: Re: V A Ž N O !!!!!!!!! H E F C A O F F I C I A L   V A Ž N O !!!!!!!!! H E F C A    O F F I C I A L Empty

[Vrh] Go down
 
V A Ž N O !!!!!!!!! H E F C A O F F I C I A L
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Hasta el fin con Anahi Croacia :: Obavijesti i novosti-
Forum(o)Bir: