Hasta el fin con Anahi Croacia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hasta el fin con Anahi Croacia

HEFCA CROACIA
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesLoginRegistracija

 

 Pohvale, prijedlozi i kritike

Go down 
+11
× Karla ×
KSENAHI
Simona_Any
AnyGiovanna
Tixy
Ucker
Anahi_xD
Ani..Honey Bunny!
Jele
~*Vondy_Pollita_Dajana*~
Anna_Anahi
15 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
~*Vondy_Pollita_Dajana*~

~*Vondy_Pollita_Dajana*~


Broj postova : 74
Join date : 16.05.2009
Age : 29
Lokacija : more =))

Pohvale, prijedlozi i kritike - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Pohvale, prijedlozi i kritike   Pohvale, prijedlozi i kritike - Page 2 Emptysub srp 11, 2009 8:03 am

Tixy je napisao/la:
*Dulce*Dajana* je napisao/la:
nzn šta se vama ne sviđa, meni je super i baš su slatke boje i sve!!

ne ovo je super sada.....nz dali si vidla ali nije nam se svidjelo kada je bilo ovako samo neke cini mi se plave boje i bez ove gore slike ...pa nam se to nije svidjelo..pa se sada promjenilo...a inace sada je super.... Wink

ahaaa.. ja sam vidila sa slikom.. nisam prije.. ok onda Wink))


ahaa, nisam ni ja vidjela bez slike,, pa mi nije bilo bas jasno lol.
meni je ovaj dizz i slika bas fora, slatko mi je;)
[Vrh] Go down
http://rbdthebest.nice-forums.com/index.htm
× Karla ×

× Karla ×


Broj postova : 43
Join date : 04.06.2009
Age : 29
Lokacija : U osmom nebu........sa ♥ RBD ♥

Pohvale, prijedlozi i kritike - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Pohvale, prijedlozi i kritike   Pohvale, prijedlozi i kritike - Page 2 Emptysri srp 15, 2009 2:11 pm

*Dulce*Dajana* je napisao/la:
Tixy je napisao/la:
*Dulce*Dajana* je napisao/la:
nzn šta se vama ne sviđa, meni je super i baš su slatke boje i sve!!

ne ovo je super sada.....nz dali si vidla ali nije nam se svidjelo kada je bilo ovako samo neke cini mi se plave boje i bez ove gore slike ...pa nam se to nije svidjelo..pa se sada promjenilo...a inace sada je super.... Wink

ahaaa.. ja sam vidila sa slikom.. nisam prije.. ok onda Wink))


ahaa, nisam ni ja vidjela bez slike,, pa mi nije bilo bas jasno lol.
meni je ovaj dizz i slika bas fora, slatko mi je;)

I meni isto...jel zna ko koi je ono font gdje piše Hasta el fin con Anahi Croacia?
Super je font pa pitam (:
[Vrh] Go down
AnyGiovanna

AnyGiovanna


Broj postova : 74
Join date : 22.05.2009

Pohvale, prijedlozi i kritike - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Pohvale, prijedlozi i kritike   Pohvale, prijedlozi i kritike - Page 2 Emptysri srp 15, 2009 4:49 pm

znam ja napravit ću Smile
[Vrh] Go down
AnyGiovanna

AnyGiovanna


Broj postova : 74
Join date : 22.05.2009

Pohvale, prijedlozi i kritike - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Pohvale, prijedlozi i kritike   Pohvale, prijedlozi i kritike - Page 2 Emptypon srp 20, 2009 7:03 pm

evo napravila sam ja neke slikice i uključila opciju da možete stavljati bannere u potpise... ako ko ima kakvih pitanja i prijedloga nek pita Smile
[Vrh] Go down
Anahi_xD
Admin
Anahi_xD


Broj postova : 100
Join date : 16.05.2009

Pohvale, prijedlozi i kritike - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Pohvale, prijedlozi i kritike   Pohvale, prijedlozi i kritike - Page 2 Emptyuto srp 21, 2009 3:42 am

baš san se ugodno iznenadila kad san došla na forum...dizajn,blend sve je PREODLIČNO
i ova roza slowaaaa wiiiii
[Vrh] Go down
Tixy

Tixy


Broj postova : 45
Join date : 06.07.2009
Age : 27
Lokacija : Zg

Pohvale, prijedlozi i kritike - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Pohvale, prijedlozi i kritike   Pohvale, prijedlozi i kritike - Page 2 Emptyuto srp 21, 2009 5:05 am

owo je sada predobro......savršeno..........divota.....
svaka vam cast...........još da postanemo officialni jjjjjooooooooooooooooojjjjjjjjj
nema niceg lijepšeg!!!!!!!!!!!!!!
[Vrh] Go down
Mia-Tanja

Mia-Tanja


Broj postova : 39
Join date : 20.07.2009
Age : 29
Lokacija : Slatina

Pohvale, prijedlozi i kritike - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Pohvale, prijedlozi i kritike   Pohvale, prijedlozi i kritike - Page 2 Emptyuto srp 21, 2009 8:22 am

Forum izgleda super,baš je fora....samo zašto nitko ništa ne stavlja u art room??
[Vrh] Go down
~*Vondy_Pollita_Dajana*~

~*Vondy_Pollita_Dajana*~


Broj postova : 74
Join date : 16.05.2009
Age : 29
Lokacija : more =))

Pohvale, prijedlozi i kritike - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Pohvale, prijedlozi i kritike   Pohvale, prijedlozi i kritike - Page 2 Emptyuto srp 21, 2009 3:19 pm

Tixy je napisao/la:
owo je sada predobro......savršeno..........divota.....
svaka vam cast...........još da postanemo officialni jjjjjooooooooooooooooojjjjjjjjj
nema niceg lijepšeg!!!!!!!!!!!!!!

slažem se!! prekrasno je
[Vrh] Go down
http://rbdthebest.nice-forums.com/index.htm
× Karla ×

× Karla ×


Broj postova : 43
Join date : 04.06.2009
Age : 29
Lokacija : U osmom nebu........sa ♥ RBD ♥

Pohvale, prijedlozi i kritike - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Pohvale, prijedlozi i kritike   Pohvale, prijedlozi i kritike - Page 2 Emptysri srp 22, 2009 3:31 pm

*Dulce*Dajana* je napisao/la:
Tixy je napisao/la:
owo je sada predobro......savršeno..........divota.....
svaka vam cast...........još da postanemo officialni jjjjjooooooooooooooooojjjjjjjjj
nema niceg lijepšeg!!!!!!!!!!!!!!

slažem se!! prekrasno je

tako je!
[Vrh] Go down
Tixy

Tixy


Broj postova : 45
Join date : 06.07.2009
Age : 27
Lokacija : Zg

Pohvale, prijedlozi i kritike - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Pohvale, prijedlozi i kritike   Pohvale, prijedlozi i kritike - Page 2 Emptypon kol 03, 2009 5:07 am

ovaj bi forum trebalo dignuti na noge .... nevjerujem da u Hrvatskoj ima samo 30 fanova od Anny......stvarno bi ga trebalo dignuti treba ga na drugim forumima reklamirati tako da ljudi se reguju........
[Vrh] Go down
AnyGiovanna

AnyGiovanna


Broj postova : 74
Join date : 22.05.2009

Pohvale, prijedlozi i kritike - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Pohvale, prijedlozi i kritike   Pohvale, prijedlozi i kritike - Page 2 Emptysri kol 05, 2009 3:52 pm

Tixy ja se slažem s tobom, trebali bi malo podignut forum, ja sam napravila profil na facebooku i u par dana već blizu 100 prijatelja imamo i tamo stavljam obavijesti za forum i za klub, a u zadnje vrijeme je forum mrtav...
[Vrh] Go down
Mia-Tanja

Mia-Tanja


Broj postova : 39
Join date : 20.07.2009
Age : 29
Lokacija : Slatina

Pohvale, prijedlozi i kritike - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Pohvale, prijedlozi i kritike   Pohvale, prijedlozi i kritike - Page 2 Emptyčet kol 13, 2009 7:46 am

Sada je već bolje,ali još uvijek nas je premalo,treba zvat ljude.Ja u subotu imam rođendan pa će mi doći dosta ljudi i odmah ću neke i učlanit...
[Vrh] Go down
Anna_Anahi
Admin
Anna_Anahi


Broj postova : 88
Join date : 16.05.2009

Pohvale, prijedlozi i kritike - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Pohvale, prijedlozi i kritike   Pohvale, prijedlozi i kritike - Page 2 Emptyned kol 16, 2009 5:59 am

Hvala Mia-Tanja Smile

Slazem se da trebamo vise reklamirat forum.
Preko facebooka ce biti najbolje.
Neznam postoji li grupa Hefca Croacia? Pa da saljemo pozivnice ljudima da se uclane i registriraju na forum i prijave u club. Znam da postoji profil Hefce Croacie, al mozda bi i grupu mogli napravit..mislim, grupa i profil je skoro pa isto, al eto. nebi nam skodilo.

A vjerojatno je dosta ljudi na moru, pa ih i nema bas. Ja sam bila kod bake pa nisam bila akticna u zadnje vrijeme. Al, sad sam back!! Smile
[Vrh] Go down
Tixy

Tixy


Broj postova : 45
Join date : 06.07.2009
Age : 27
Lokacija : Zg

Pohvale, prijedlozi i kritike - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Pohvale, prijedlozi i kritike   Pohvale, prijedlozi i kritike - Page 2 Emptyned kol 16, 2009 9:19 am

ayy ja sam bila izgubila link od ovog foruma ayyyyy sada sam ga našla.....ay napokon pa cu sada biti malo ovaj redovnija
[Vrh] Go down
Pollita

Pollita


Broj postova : 18
Join date : 08.07.2009
Lokacija : Beograd, Srbija

Pohvale, prijedlozi i kritike - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Pohvale, prijedlozi i kritike   Pohvale, prijedlozi i kritike - Page 2 Emptyned kol 16, 2009 9:40 am

Licno mislim da biste morali uraditi malo bolji look!!!Ovaj je Ok ali msm da treba bolji!!!
[Vrh] Go down
dul y ucker

dul y ucker


Broj postova : 19
Join date : 07.09.2009
Age : 29

Pohvale, prijedlozi i kritike - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Pohvale, prijedlozi i kritike   Pohvale, prijedlozi i kritike - Page 2 Emptypon ruj 07, 2009 3:00 pm

forum je suup...a moj prijedelog je da se promjeni glavna slika...fora je ali ima i boljih njezinih slika...ako ste za?
[Vrh] Go down
Nina Giovanna

Nina Giovanna


Broj postova : 15
Join date : 11.08.2009
Age : 27

Pohvale, prijedlozi i kritike - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Pohvale, prijedlozi i kritike   Pohvale, prijedlozi i kritike - Page 2 Emptysub stu 14, 2009 6:02 am

ja imam samo pohvale i pohvale...
forum je super...jer je o annie koju ja volim..
ima super izgled ništa mu ne fali..barem po mom mišljenju..i to je to...uglavnom imam samo riječi pohvala..
[Vrh] Go down
Sponsored content





Pohvale, prijedlozi i kritike - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Pohvale, prijedlozi i kritike   Pohvale, prijedlozi i kritike - Page 2 Empty

[Vrh] Go down
 
Pohvale, prijedlozi i kritike
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Hasta el fin con Anahi Croacia :: O forumu-
Forum(o)Bir: