Hasta el fin con Anahi Croacia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hasta el fin con Anahi Croacia

HEFCA CROACIA
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesLoginRegistracija

 

 Anahi nominirana u 6 kategorija za nagradu Premios Juventud

Go down 
+2
Anahi_xD
AnyGiovanna
6 posters
Autor/icaPoruka
AnyGiovanna

AnyGiovanna


Broj postova : 74
Join date : 22.05.2009

Anahi nominirana u 6 kategorija za nagradu Premios Juventud Empty
PostajNaslov: Anahi nominirana u 6 kategorija za nagradu Premios Juventud   Anahi nominirana u 6 kategorija za nagradu Premios Juventud Emptysub svi 30, 2009 10:19 am

Anahi nominirana u 6 kategorija za nagradu Premios Juventud Anahi


KATEGORIJA MUZIKA:

Savršena kombinacija: Anahi, Dulce i Tiziano

KATEGORIJA IZGLED I MODA:

Želim se odijevati kao ona: Anahi
Cura koja oduzima dah: Anahi

KATEGORIJA POP:

Moj idol: Anahi
Romansa: Anahi i Rodrigo Ruiz de Teresa
Na meti paparazza: Anahi

Link za glasovanje:

http://www.univision.com/content/channel.jhtml;jsessionid=1P1SDLVNHS502CWIAAOCFEYKZAAB0IWC?secid=10418
[Vrh] Go down
Anahi_xD
Admin
Anahi_xD


Broj postova : 100
Join date : 16.05.2009

Anahi nominirana u 6 kategorija za nagradu Premios Juventud Empty
PostajNaslov: Re: Anahi nominirana u 6 kategorija za nagradu Premios Juventud   Anahi nominirana u 6 kategorija za nagradu Premios Juventud Emptyned svi 31, 2009 4:26 am

glasalaa san...ajme preslatka mi je na ovoj sliciiiii
nadan se da će pobijedit u većini kategorija !
[Vrh] Go down
Anna_Anahi
Admin
Anna_Anahi


Broj postova : 88
Join date : 16.05.2009

Anahi nominirana u 6 kategorija za nagradu Premios Juventud Empty
PostajNaslov: Re: Anahi nominirana u 6 kategorija za nagradu Premios Juventud   Anahi nominirana u 6 kategorija za nagradu Premios Juventud Emptyned svi 31, 2009 6:52 am

ja nisam skzuial kako se glasa preko onog linka..sta se trebam registrirat ili sto?
[Vrh] Go down
AnyGiovanna

AnyGiovanna


Broj postova : 74
Join date : 22.05.2009

Anahi nominirana u 6 kategorija za nagradu Premios Juventud Empty
PostajNaslov: Re: Anahi nominirana u 6 kategorija za nagradu Premios Juventud   Anahi nominirana u 6 kategorija za nagradu Premios Juventud Emptyned svi 31, 2009 8:13 am

da treba se registrirati, al ja jučer nisam mogla glasat iako sam već odavno registrirana... pokušat ću danas opet...
[Vrh] Go down
Simona_Any

Simona_Any


Broj postova : 47
Join date : 16.05.2009
Age : 28

Anahi nominirana u 6 kategorija za nagradu Premios Juventud Empty
PostajNaslov: Re: Anahi nominirana u 6 kategorija za nagradu Premios Juventud   Anahi nominirana u 6 kategorija za nagradu Premios Juventud Emptysri lip 03, 2009 7:29 am

eyyy...ljudi sestrična mi je sada nešto rekla rekla da ne glasujemo više put nego samo jedanput jer ako ćemo više puta glasati bodovi će se smanjivati a ne povečavati,zato nemojte brisati cookies jer sve jedno oni znaju to je bilo objavljeno prije mjesec dana jer se to dogodilo prošle godine sa grupom RBD,svi se valjda sjećamo kako smo bili začuđeni da su osvojili samo jednu nagradu a imali su 24 nominacija!
[Vrh] Go down
Anna_Anahi
Admin
Anna_Anahi


Broj postova : 88
Join date : 16.05.2009

Anahi nominirana u 6 kategorija za nagradu Premios Juventud Empty
PostajNaslov: Re: Anahi nominirana u 6 kategorija za nagradu Premios Juventud   Anahi nominirana u 6 kategorija za nagradu Premios Juventud Emptysri lip 03, 2009 8:31 am

a je??aj dobro da si rekla, da nebi bilo...


a imali su 24 nominacije????aaaaaajmeeee..a osvojili jednu nagradu..a bu..ma oni su the beeeest u svim kategorijama.=)
[Vrh] Go down
Ani..Honey Bunny!

Ani..Honey Bunny!


Broj postova : 36
Join date : 04.06.2009
Age : 29

Anahi nominirana u 6 kategorija za nagradu Premios Juventud Empty
PostajNaslov: Re: Anahi nominirana u 6 kategorija za nagradu Premios Juventud   Anahi nominirana u 6 kategorija za nagradu Premios Juventud Emptysri lip 10, 2009 2:21 am

Ja sam se registrirala..zowem se JosipaCroacia...i glasala..! Wink
[Vrh] Go down
× Karla ×

× Karla ×


Broj postova : 43
Join date : 04.06.2009
Age : 29
Lokacija : U osmom nebu........sa ♥ RBD ♥

Anahi nominirana u 6 kategorija za nagradu Premios Juventud Empty
PostajNaslov: Re: Anahi nominirana u 6 kategorija za nagradu Premios Juventud   Anahi nominirana u 6 kategorija za nagradu Premios Juventud Emptyčet lip 11, 2009 1:54 pm

e kak da se regujem kad mi neće password priznat?
msm kad se idem reg.piše mi ovako:
La contraseña requiere un mínimo de 6 caracteres. Puedes usar letras y/o números, pero no se aceptan `ñ`, acentos ni espacios. Debes tener al menos una letra y al menos un número. Te sugerimos que uses algo que no es fácil adivinar.
[Vrh] Go down
Anna_Anahi
Admin
Anna_Anahi


Broj postova : 88
Join date : 16.05.2009

Anahi nominirana u 6 kategorija za nagradu Premios Juventud Empty
PostajNaslov: Re: Anahi nominirana u 6 kategorija za nagradu Premios Juventud   Anahi nominirana u 6 kategorija za nagradu Premios Juventud Emptyčet lip 11, 2009 3:52 pm

× Karla × je napisao/la:
e kak da se regujem kad mi neće password priznat?
msm kad se idem reg.piše mi ovako:
La contraseña requiere un mínimo de 6 caracteres. Puedes usar letras y/o números, pero no se aceptan `ñ`, acentos ni espacios. Debes tener al menos una letra y al menos un número. Te sugerimos que uses algo que no es fácil adivinar.

kolko mene spanjolski sluzi pise nesto ovako (nije doslovno, al ovo je najbitnije)
Lozinka mora imati minilano 6 'slova'. Mozes koristiti slova i/ili brojeve, ali se ne prihvaca `ñ`, naglasci i razmaci. Lozinka treba sadrzavati barem jedno slovo i barem jedan broj.
I na kraju pise da je bolje da ta lozinka ne bude laka za pogodit. uglavnom, znas sto mislim..??

sad provjeri dal je tvoja lozinka po svim tim pravilima...ako je , onda nezz zasto nece..
aj valjda sam maaaalo pomogla...=)
ako sam nesto krivo rekla, onda me pls neko vise upucen ispravi..=)

aj besitoOo
[Vrh] Go down
Sponsored content





Anahi nominirana u 6 kategorija za nagradu Premios Juventud Empty
PostajNaslov: Re: Anahi nominirana u 6 kategorija za nagradu Premios Juventud   Anahi nominirana u 6 kategorija za nagradu Premios Juventud Empty

[Vrh] Go down
 
Anahi nominirana u 6 kategorija za nagradu Premios Juventud
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Anahi će nastupiti na Premios Juventud
» ANAHIN NASTUP NA PREMIOS JUVENTUD
» Anahi i Thalia u duetu?
» Anahi kod Don Francisca
» Anahi ponovno plavuša :)

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Hasta el fin con Anahi Croacia :: Novosti-
Forum(o)Bir: