Hasta el fin con Anahi Croacia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hasta el fin con Anahi Croacia

HEFCA CROACIA
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesLoginRegistracija

 

 Tajni snovi jedne šopingholičarke

Go down 
4 posters
Autor/icaPoruka
deich

deich


Broj postova : 15
Join date : 08.09.2009

Tajni snovi jedne šopingholičarke Empty
PostajNaslov: Tajni snovi jedne šopingholičarke   Tajni snovi jedne šopingholičarke Emptyuto ruj 08, 2009 2:22 pm

Tajni snovi jedne šopingholičarke Islafishershopaholic031.th Tajni snovi jedne šopingholičarke Islafishershopaholic3.th Tajni snovi jedne šopingholičarke Oping.th

A za glavnu junakinju ove humoristične priče, Rebeccu Bloomwood (Isla Fisher) ovo potonje predstavlja pravi užitak. No, šoping, kao i svi poroci, iz užitka vrlo lako pređe u opsesiju, odnosno nešto bez čega se ne može i što s vremenom samo sebi postane svrha. Što se Rebecce tiče, problem je jedino u tome što ona živi u New Yorku, gradu koji nikada ne spava i koji uvijek ima nešto za ponuditi za uzvrat vašem teško stečenom novcu. Njoj nije bitno da li su u pitanju cipele, odjeća, parfemi, torbice, šminka, ili nešto deseto – kada uđe u jednu od bezbroj trgovina svi njeni problemi nestaju, a zvuk 'peglanja' kartice jedino je što želi čuti. Sve je to lijepo i krasno sve dok računi ne dođu na naplatu. Ceh od nekoliko tisuća dolara nije lako za podmiriti, pogotovo kada, kao Rebecca, radite posao koji nije dobro i redovito plaćen.



film sam pogledala najmanje 5 puta.... i svaki put mi se sve više sviđa Very Happy
[Vrh] Go down
Anahi_xD
Admin
Anahi_xD


Broj postova : 100
Join date : 16.05.2009

Tajni snovi jedne šopingholičarke Empty
PostajNaslov: Re: Tajni snovi jedne šopingholičarke   Tajni snovi jedne šopingholičarke Emptysri ruj 16, 2009 2:43 am

meni je film oke...nije me nešto posebno oduševija...
[Vrh] Go down
dul y ucker

dul y ucker


Broj postova : 19
Join date : 07.09.2009
Age : 29

Tajni snovi jedne šopingholičarke Empty
PostajNaslov: Re: Tajni snovi jedne šopingholičarke   Tajni snovi jedne šopingholičarke Emptyned ruj 20, 2009 3:36 pm

film mi je prepre dobar
[Vrh] Go down
anahifan

anahifan


Broj postova : 9
Join date : 10.08.2009
Lokacija : Zagreb

Tajni snovi jedne šopingholičarke Empty
PostajNaslov: Re: Tajni snovi jedne šopingholičarke   Tajni snovi jedne šopingholičarke Emptypon ruj 21, 2009 12:31 pm

ja ga jucer gledala...super je..=)
[Vrh] Go down
Sponsored content





Tajni snovi jedne šopingholičarke Empty
PostajNaslov: Re: Tajni snovi jedne šopingholičarke   Tajni snovi jedne šopingholičarke Empty

[Vrh] Go down
 
Tajni snovi jedne šopingholičarke
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Hasta el fin con Anahi Croacia :: OFF Anahi :: Filmovi-
Forum(o)Bir: